Kategorie D10C

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    40 m,  7 kontrol           tištěno 29.04.2015   23:53

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53652 Stryková Karolína KSU 0656 C 0 = 11:00:00 ? Greplová Adéla KON C 2 = 11:02:00 neregistro 2078581 Hrubá Klára JPV 0579 C 4 = 11:04:00 2035719 Neumannová Kristýna STE 0550 C 6 = 11:06:00 2045208 Matečná Sofie JPV 0567 C 8 = 11:08:00 ......................... VAK C 10 = 11:10:00 301698 Navrátilová Marie ASU 0599 C 12 = 11:12:00 ? Tomčíková Eliška VRB 0555 C 14 = 11:14:00 ? Ondruchová Anna ASU 0699 C 16 = 11:16:00 301263 Kopecká Nela UOL 0650 C 18 = 11:18:00 ? Pazderníková Zdeňka ASU 0698 C 20 = 11:20:00

Kategorie D12

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    50 m, 11 kontrol           tištěno 29.04.2015   23:53

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00 2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 C 3 = 11:03:00 2019215 Otrubová Anna PLU 0577 C 5 = 11:05:00 2058487 Tesařová Tereza KSU 0393 B 7 = 11:07:00 ......................... VAK C 9 = 11:09:00 2061817 Černochová Michaela PLU 0351 B 11 = 11:11:00 2035169 Staňková Radka VPM 0452 B 13 = 11:13:00 446428 Skoumalová Petra KSU 0484 C 15 = 11:15:00 436929 Klechová Karolína AOP 0452 C 17 = 11:17:00 406938 Vorlová Eva ASU 0499 C 19 = 11:19:00 ......................... VAK C 21 = 11:21:00 1400409 Němečková Kateřina PLU 0350 C 23 = 11:23:00 ? Hojgrová Tereza SSU 0350 C 25 = 11:25:00 ? Hečová Veronika UOL 0455 C 27 = 11:27:00 446409 Hegedüšová Viktorie KSU 0353 C 29 = 11:29:00 ? Staňková Monika PLU 0353 C 31 = 11:31:00 443076 Šánová Julie KSU 0494 C 33 = 11:33:00 ? Janečková Adéla PLU 0452 C 35 = 11:35:00 2035723 Lukašáková Sára STE 0450 B 37 = 11:37:00 446447 Heclová Marie KSU 0454 C 39 = 11:39:00 1398997 Binarová Adéla UOL 0452 B 41 = 11:41:00 53659 Hlupá Petra KSU 0363 C 43 = 11:43:00 ? Herynková Kateřina ASU 0397 C 45 = 11:45:00 2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 C 47 = 11:47:00 446430 Knyplová Tereza KSU 0464 C 49 = 11:49:00

Kategorie D14

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    75 m, 12 kontrol           tištěno 29.04.2015   23:53

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2027230 Smolková Sabina STE 0250 B 57 = 11:57:00 2035165 Staňková Markéta VPM 0153 C 59 = 11:59:00 ? Raclavská Lenka UOL 0252 C 61 = 12:01:00 2035722 Marková Ema STE 0252 B 63 = 12:03:00 ? Raclavská Vlaďka UOL 0253 C 65 = 12:05:00 515427 Kličková Anna KON 0272 C 67 = 12:07:00 ? Raclavská Zuzana UOL 0251 C 69 = 12:09:00 2067338 Hajduková Jana KSU 0197 B 71 = 12:11:00 ......................... VAK C 73 = 12:13:00 224900 Zatloukalová Hana SSU 0158 B 75 = 12:15:00 428247 Hálková Eliška UOL 0156 B 77 = 12:17:00 ......................... VAK C 79 = 12:19:00 9132 Greschnerová Tereza ASU 0299 C 81 = 12:21:00 7203461 Skoupá Vendula STE 0152 B 83 = 12:23:00 52579 Šinclová Kateřina ASU 0198 C 85 = 12:25:00

Kategorie D16

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    90 m, 13 kontrol           tištěno 29.04.2015   23:53

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 43 = 11:43:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 B 45 = 11:45:00 446425 Pšenčíková Adéla KSU 0050 C 47 = 11:47:00 920659 Pazourová Tereza ASU 9998 C 49 = 11:49:00 2073659 Křečková Jana ZPV 9999 B 51 = 11:51:00 2035727 Konečná Adéla UOL 0050 C 53 = 11:53:00 ......................... VAK C 55 = 11:55:00

Kategorie D18

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení   140 m, 15 kontrol           tištěno 29.04.2015   23:53

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52722 Vlachová Kateřina KON 9898 B 71 = 12:11:00 920661 Plhalová Šárka ASU 0097 A 73 = 12:13:00 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 A 75 = 12:15:00 49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B 77 = 12:17:00 1007537 Soldánová Tereza JPV 9899 A 79 = 12:19:00 ......................... VAK C 81 = 12:21:00 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 83 = 12:23:00 2053582 Habigerová Jana KSU 9888 C 85 = 12:25:00 1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 A 87 = 12:27:00

Kategorie D20

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení   150 m, 22 kontrol           tištěno 29.04.2015   23:53

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2058483 Habigerová Radka KSU 9559 B 59 = 11:59:00 ......................... VAK C 61 = 12:01:00 2032188 Machusová Karolína SSU 9666 A 63 = 12:03:00

Kategorie D21

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení   150 m, 22 kontrol           tištěno 29.04.2015   23:53

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 19 = 11:19:00 515485 Ebnerová Eva KON 8277 C 21 = 11:21:00 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 23 = 11:23:00 703370 Gebauerová Jana ZBM 7951 C 25 = 11:25:00 7203330 Staňková Lucie ASU 8756 C 27 = 11:27:00 8843 Zavadilová Simona PTI 8485 C 29 = 11:29:00 53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 31 = 11:31:00 8849 Vítková Lucie PTI 9474 C 33 = 11:33:00 681856 Černíková Barbora DOB 7878 C 35 = 11:35:00 52535 Zbraňková Magda STE 7352 C 37 = 11:37:00 515153 Dittrichová Petra KON 8787 C 39 = 11:39:00 682350 Horčičková Eva UOL 7051 C 41 = 11:41:00 53278 Gallo Martina AOP 7951 C 43 = 11:43:00 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 45 = 11:45:00 515412 Křečková Lenka ASU 9271 C 47 = 11:47:00 52533 Kopcová Michaela KRN 8456 C 49 = 11:49:00 2049585 Binarová Jitka UOL 7751 C 51 = 11:51:00 920693 Mátlová Pavlína ASU 9392 C 53 = 11:53:00 8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 55 = 11:55:00 ......................... VAK C 57 = 11:57:00

Kategorie D35

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení   140 m, 15 kontrol           tištěno 29.04.2015   23:53

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52480 Urbanová Edita STE 7454 C 7 = 11:07:00 247250 Mrkvicová Radka ZLH 7851 C 9 = 11:09:00 442855 Krčová Martina KSU 7272 C 11 = 11:11:00 352319 Siatková Silvie ZLH 7451 C 13 = 11:13:00 52346 Kunzová Ivana BBM 7155 C 15 = 11:15:00 53360 Kundratová Jana JZL 7351 C 17 = 11:17:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 19 = 11:19:00 301304 Hendrychová Marcela HOB 7051 C 21 = 11:21:00 2067339 Smolíková Kateřina KSU 7793 C 23 = 11:23:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 25 = 11:25:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 27 = 11:27:00 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 29 = 11:29:00 ......................... VAK C 31 = 11:31:00 2058462 Tomanková Martina KSU 7552 C 33 = 11:33:00 436921 Svačinková Jitka VRB 7777 C 35 = 11:35:00 52502 Janků Renata STE 7251 C 37 = 11:37:00 52654 Jarošová Petra ZPV 6666 C 39 = 11:39:00 420414 Smrčková Věra KSU 7373 C 41 = 11:41:00 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 43 = 11:43:00 2067389 Slavíková Lenka VRB 7373 C 45 = 11:45:00 ......................... VAK C 47 = 11:47:00 2049535 Kopecká Jitka UOL 7750 C 49 = 11:49:00 ......................... VAK C 51 = 11:51:00 888641 Staňková Marcela VPM 6951 C 53 = 11:53:00 2045207 Smékalová Jana UOL 7850 C 55 = 11:55:00 2035158 Němečková Věra PLU 7777 C 57 = 11:57:00 52258 Mlčková Jana KSU 7383 C 59 = 11:59:00 7201755 Šneiderová Lucie ASU 7498 C 61 = 12:01:00 49418 Štáblová Michaela KSU 7787 C 63 = 12:03:00 49888 Soldánová Karin JPV 6971 C 65 = 12:05:00 2025355 Matoušková Jana SSU 7951 C 67 = 12:07:00 443099 Ondráčková Adéla KSU 7676 C 69 = 12:09:00

Kategorie D45

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení   125 m, 15 kontrol           tištěno 29.04.2015   23:53

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52658 Pavlíková Hana ZLH 5950 C 8 = 11:08:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 10 = 11:10:00 52560 Strachotová Eva ASU 6099 C 12 = 11:12:00 361997 Jeřábková Jana UOL 6954 C 14 = 11:14:00 52586 Fajkusová Jitka JPV 6773 C 16 = 11:16:00 410324 Jašková Monika TBM 6363 C 18 = 11:18:00 ......................... VAK C 20 = 11:20:00 51915 Czaschová Irena SBR 6150 C 22 = 11:22:00 2027210 Zatloukalová Eva SSU 7050 C 24 = 11:24:00 neregistro ......................... VAK C 26 = 11:26:00 433098 Felklová Jarmila 47C 6050 C 28 = 11:28:00 neregistro 2020743 Vlachová Olga KON 6969 C 30 = 11:30:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 32 = 11:32:00 2075676 Štorková Simona JPV 6556 C 34 = 11:34:00 443106 Pšenčíková Eva KSU 6950 C 36 = 11:36:00 352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C 38 = 11:38:00 361929 Novotná Jitka ZLH 7050 C 40 = 11:40:00 2032185 Ženčáková Marie 47C 6850 C 42 = 11:42:00 neregistro

Kategorie D55

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   120 m, 15 kontrol           tištěno 29.04.2015   23:53

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52445 Künstlerová Milada UOL 5651 C 50 = 11:50:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 52 = 11:52:00 52599 Čadilová Alena HSU 5050 C 54 = 11:54:00 8903 Skoumalová Marie KON 4589 C 56 = 11:56:00 52763 Novotná Ludmila ZLH 4850 C 58 = 11:58:00 ......................... VAK C 60 = 12:00:00 52557 Štáblová Jitka HSU 5350 C 62 = 12:02:00 52782 Mrkvicová Ludmila ZLH 4950 C 64 = 12:04:00 2059758 Janošíková Jaroslava UOL 5858 C 66 = 12:06:00

Kategorie DH10N

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    40 m,  6 kontrol           tištěno 29.04.2015   23:53

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
6710 Seidenglanzová Johana SSU 0650 C 20 = 11:20:00 ......................... VAK C 22 = 11:22:00 ? Tomášková Eliška VRB 0660 C 24 = 11:24:00 ......................... VAK C 26 = 11:26:00 2067322 Dvořáková Ema KON 0777 C 28 = 11:28:00 232194 Slavík Ondřej VRB 0505 C 30 = 11:30:00 218974 Kundrata Vít JZL 0700 C 32 = 11:32:00 ? Nováková Anežka PLU 0650 C 34 = 11:34:00 2083379 Šudřichová Nela KON 0050 C 36 = 11:36:00 ......................... VAK C 38 = 11:38:00 53003 Šneider Kvido ASU 0749 C 40 = 11:40:00 ......................... VAK C 42 = 11:42:00 ? Malá Karolína VRB 0777 C 44 = 11:44:00 ......................... VAK C 46 = 11:46:00 426369 Světnický Antonín STE 0800 C 48 = 11:48:00 ......................... VAK C 50 = 11:50:00

Kategorie H10C

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    40 m,  7 kontrol           tištěno 29.04.2015   23:53

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2073736 Šána Robert KSU 0616 C 50 = 11:50:00 2075670 Štorek Jan JPV 0505 C 52 = 11:52:00 52566 Šimek Adam KSU 0500 C 54 = 11:54:00 ? Greschner Adam ASU 0547 C 56 = 11:56:00 49316 Tomanek Lukáš KSU 0502 C 58 = 11:58:00 682687 Soldán Robin PLU 0600 C 60 = 12:00:00 446437 Štábl Patrik KSU 0606 C 62 = 12:02:00 ......................... VAK C 64 = 12:04:00 2067321 Dvořák Štěpán KON 0537 C 66 = 12:06:00 53670 Ondráček Viktor KSU 0600 C 68 = 12:08:00 2080969 Hohn Matěj ASU 0548 C 70 = 12:10:00 2073734 Opravil Vojtěch KSU 0515 C 72 = 12:12:00 ......................... VAK C 74 = 12:14:00

Kategorie H12

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    50 m, 11 kontrol           tištěno 29.04.2015   23:53

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
446448 Pavelka Ondřej KSU 0404 C 51 = 11:51:00 ......................... VAK C 53 = 11:53:00 446419 Polášek Vít KSU 0402 C 55 = 11:55:00 49334 Král Jiří ODR 0400 C 57 = 11:57:00 ? Gruss Zdeněk VRB 0305 C 59 = 11:59:00 2053547 Stryk Štěpán KSU 0306 B 61 = 12:01:00 ......................... VAK C 63 = 12:03:00 2020722 Novotný Erik ZLH 0301 B 65 = 12:05:00 442865 Patterman Prokop KSU 0333 C 67 = 12:07:00 206390 Hošťálek Ondřej ZPV 0300 C 69 = 12:09:00 53112 Štoudek Martin ASU 0448 C 71 = 12:11:00 52718 Beneš Jindřich KON 0404 C 73 = 12:13:00 2061810 Černoch Martin PLU 0500 C 75 = 12:15:00 416716 Bartášek Tomáš ASU 0447 C 77 = 12:17:00 ? Malý Tomáš VRB 0414 C 79 = 12:19:00 2058480 Štábl Adam KSU 0401 B 81 = 12:21:00 2087634 Novák Rostislav PLU 0300 C 83 = 12:23:00 49357 Matěja Jan ODR 0300 C 85 = 12:25:00 neregistro ......................... VAK C 87 = 12:27:00 ? Náhončík Jakub UOL 0400 C 89 = 12:29:00 2035728 Janků Martin STE 0404 C 91 = 12:31:00 2051506 Otruba František PLU 0501 C 93 = 12:33:00 2027236 Cupal Petr STE 0300 C 95 = 12:35:00

Kategorie H14

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    90 m, 13 kontrol           tištěno 29.04.2015   23:53

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52746 Holusek Jiří JPV 0123 C 1 = 11:01:00 2027241 Neumann David STE 0101 B 3 = 11:03:00 ......................... VAK C 5 = 11:05:00 2032192 Lukašák Šimon STE 0202 B 7 = 11:07:00 ......................... VAK C 9 = 11:09:00 1407427 Seidenglanz Jáchym SSU 0202 C 11 = 11:11:00 52729 Šimek Štěpán UOL 0104 B 13 = 11:13:00 53649 Babišta Antonín KSU 0111 C 15 = 11:15:00 2032142 Svoboda Radek STE 0207 B 17 = 11:17:00 2058486 Hecl František KSU 0201 B 19 = 11:19:00 ......................... VAK C 21 = 11:21:00 2075675 Štorek David JPV 0202 C 23 = 11:23:00 2027240 Hájek Tomáš STE 0200 C 25 = 11:25:00 ? Hastík Jakub ZLH 0101 C 27 = 11:27:00 2073721 Doležal Matyáš STE 0208 C 29 = 11:29:00 2056308 Šafář Martin KSU 0105 B 31 = 11:31:00 53353 Kundrata Jan JZL 0201 B 33 = 11:33:00 51309 Reichl Martin KSU 0202 C 35 = 11:35:00 301562 Tomášek Ondřej CEL 0100 C 37 = 11:37:00 2027218 Světnický František STE 0204 B 39 = 11:39:00 ? Halabrín Petr PLU 0100 C 41 = 11:41:00

Kategorie H16

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   135 m, 15 kontrol           tištěno 29.04.2015   23:53

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
439233 Honkyš Jan JPV 9912 C 64 = 12:04:00 2056285 Jílek Ondřej KSU 9908 A 66 = 12:06:00 2070842 Karásek Adam ZPV 0001 B 68 = 12:08:00 981837 Němeček Kryštof JPV 9919 C 70 = 12:10:00 2056305 Ondráček Radek KSU 9933 B 72 = 12:12:00 428256 Siatka Václav ZLH 0000 C 74 = 12:14:00 2056281 Matoušek Matěj KSU 0005 A 76 = 12:16:00 2020742 Beneš Miroslav KON 9915 B 78 = 12:18:00 ......................... VAK C 80 = 12:20:00 229473 Šafář Vojtěch KSU 0013 B 82 = 12:22:00 ? Hudáček David ZLH 0001 C 84 = 12:24:00 ......................... VAK C 86 = 12:26:00 2067337 Gedeon Dominik KSU 9900 B 88 = 12:28:00 52549 Kaprál Jan SSU 0000 B 90 = 12:30:00 2067336 Grulich Ondřej KSU 0049 B 92 = 12:32:00

Kategorie H18

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení   150 m, 22 kontrol           tištěno 29.04.2015   23:53

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00 2032171 Bořánek Michal STE 0007 A 3 = 11:03:00 2069081 Chaloupka Josef UOL 9801 C 5 = 11:05:00 301569 Hubáček Filip JPV 9800 B 7 = 11:07:00 920686 Kašpar Jakub ASU 9747 A 9 = 11:09:00 234582 Honkyš Pavel JPV 9707 C 11 = 11:11:00 2067332 Knypl Jaroslav KSU 9707 C 13 = 11:13:00

Kategorie H20

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  4.90 km, převýšení   155 m, 19 kontrol           tištěno 29.04.2015   23:53

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 4 = 11:04:00 ......................... VAK C 6 = 11:06:00

Kategorie H21

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  5.80 km, převýšení   160 m, 25 kontrol           tištěno 29.04.2015   23:53

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2045216 Dvorský Petr SKM 9601 C 3 = 11:03:00 52641 Kopec Tomáš KRN 8203 C 5 = 11:05:00 515174 Smola Michal TZL 8131 R 7 = 11:07:00 ? Semerád Jan KON 9411 C 9 = 11:09:00 52870 Dudík Petr JPV 8917 C 11 = 11:11:00 995859 Hrobař Štěpán ASU 9106 C 13 = 11:13:00 ......................... VAK C 15 = 11:15:00 416509 Thiemel Jiří ASU 8948 C 17 = 11:17:00 52578 Krtička Luděk SSU 7847 C 19 = 11:19:00 ......................... VAK C 21 = 11:21:00 515179 Turczer Petr KSU 7945 C 23 = 11:23:00 920681 Ostřanský Filip ASU 9243 C 25 = 11:25:00 886824 Rychlý Pavel KRN 8505 C 27 = 11:27:00 2045232 Ondráček Radim EKP 7414 C 29 = 11:29:00 8907 Dvořák Miloslav KON 7537 C 31 = 11:31:00 53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 C 33 = 11:33:00 1007536 Poklop Martin SSU 8802 E 35 = 11:35:00 52516 Pudel Jarda STE 7505 C 37 = 11:37:00 1602630 Fajkus Radim JPV 9509 A 39 = 11:39:00 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 41 = 11:41:00 2044889 Kopecký David UOL 7800 C 43 = 11:43:00 7203321 Khýn Vítězslav ASU 8304 C 45 = 11:45:00 2058482 Jílek Jakub KSU 9202 C 47 = 11:47:00 1401181 Václavek Tomáš STE 5809 C 49 = 11:49:00 886292 Janů Zdeněk KSU 9045 C 51 = 11:51:00 ......................... VAK C 53 = 11:53:00 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 55 = 11:55:00 330675 Procházka Josef KON 7219 C 57 = 11:57:00 52490 Matyšek Radoslav PLU 8007 C 59 = 11:59:00 2073657 Janků Marek STE 7102 C 61 = 12:01:00 207821 Vavrečka Michal JPV C 63 = 12:03:00 neregistro 51609 Zicha Jiří LCE 7708 C 65 = 12:05:00 8516 Klusáček Radim BOR 7710 C 67 = 12:07:00 7200324 Tomanek Daniel STE 7401 C 69 = 12:09:00 500662 Hewelt Maciej SSU 9000 C 71 = 12:11:00 52503 Fendrych Michal STE 7607 C 73 = 12:13:00 2073675 Kvapil Ladislav ZLH 9301 C 75 = 12:15:00 52409 Hubáček Martin CEL 7015 C 77 = 12:17:00 920666 Navrátil Tomáš ASU 8817 C 79 = 12:19:00 52595 Hodač Karel JPV 7927 C 81 = 12:21:00 681853 Binar Robert UOL 7500 C 83 = 12:23:00 7200365 Sklenář Martin AOP 9501 A 85 = 12:25:00 2035148 Otruba Karel PLU 7917 C 87 = 12:27:00 224905 Šincl Jiří ASU 9446 C 89 = 12:29:00

Kategorie H35

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  4.90 km, převýšení   155 m, 19 kontrol           tištěno 29.04.2015   23:53

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52720 Huňka Karel KON 6919 C 8 = 11:08:00 436448 Hálek Jan UOL 7000 C 10 = 11:10:00 2075602 Silnoušek Jiří STE 7200 C 12 = 11:12:00 553435 Kunz Martin BBM 7101 C 14 = 11:14:00 416715 Bartášek Jiří ASU 7448 C 16 = 11:16:00 2027234 Smolka Martin STE 7100 C 18 = 11:18:00 7758623 Mrkvica Petr ZLH 7800 C 20 = 11:20:00 52756 Rigó Marek ODR 7101 C 22 = 11:22:00 7203338 Navrátil Martin ASU 7449 C 24 = 11:24:00 7001234 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 26 = 11:26:00 52573 Sita Vratislav SSU 7341 C 28 = 11:28:00 52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 30 = 11:30:00 2070849 Karásek Martin ZPV 7301 C 32 = 11:32:00 51471 Šneider Miroslav ASU 7101 C 34 = 11:34:00 52733 Šimek Roman UOL 6503 C 36 = 11:36:00 2025356 Matoušek Jiří SSU 7504 C 38 = 11:38:00 ......................... VAK C 40 = 11:40:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 42 = 11:42:00 2020741 Horký Jan UOL 7100 C 44 = 11:44:00 ......................... VAK C 46 = 11:46:00 2075671 Jadviščok Ladislav UOL 7700 C 48 = 11:48:00 2067988 Seidenglanz Marek SSU 7401 C 50 = 11:50:00 301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 52 = 11:52:00 446410 Patterman Pavel KSU 7337 C 54 = 11:54:00 8041 Cveček Martin SSU 7400 C 56 = 11:56:00 52541 Šimek Martin KSU 7227 C 58 = 11:58:00 ? Greschner Luboš ASU 7848 C 60 = 12:00:00 2067333 Smrček Petr KSU 7401 C 62 = 12:02:00 886282 Smékal David UOL 7503 C 64 = 12:04:00 51508 Valenta Jiří SSU 6301 C 66 = 12:06:00 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 68 = 12:08:00 ......................... VAK C 70 = 12:10:00

Kategorie H45

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   135 m, 15 kontrol           tištěno 29.04.2015   23:53

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 8 = 11:08:00 52596 Dokoupil Vojtěch ZPV 6425 C 10 = 11:10:00 887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 12 = 11:12:00 361946 Jeřábek Petr UOL 6702 C 14 = 11:14:00 7856 Czasch Petr SBR 6003 C 16 = 11:16:00 420422 Zatloukal Tomáš SSU 6700 C 18 = 11:18:00 52406 Tomášek Jiří CEL 6426 C 20 = 11:20:00 52478 Pernica Jiří UOL 6501 C 22 = 11:22:00 ? Zachař Zdeněk ZLH 5900 C 24 = 11:24:00 neregistro 2060274 Ženčák Jaroslav 47C 6100 C 26 = 11:26:00 neregistro 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 28 = 11:28:00 231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 30 = 11:30:00 2087712 Raclavský Vladislav UOL 6600 C 32 = 11:32:00 ......................... VAK C 34 = 11:34:00 515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C 36 = 11:36:00 436923 Slavík Tomáš VRB 6808 C 38 = 11:38:00 ? Hastík Jiří ZLH 6700 C 40 = 11:40:00 ......................... VAK C 42 = 11:42:00 8828 Vítek Zbyněk PTI 6622 C 44 = 11:44:00 361996 Vlach Josef KON 6431 C 46 = 11:46:00 7200586 Sklenář Josef SBR 6601 C 48 = 11:48:00 9998666 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 50 = 11:50:00 51873 Řeháček Petr SBR 6302 C 52 = 11:52:00 8904 Komínek Jaroslav KON 5713 C 54 = 11:54:00 2075678 Štorek Petr JPV 6505 C 56 = 11:56:00 232747 Jašek Milan TBM 6201 C 58 = 11:58:00 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 60 = 12:00:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 62 = 12:02:00

Kategorie H55

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení   125 m, 15 kontrol           tištěno 29.04.2015   23:53

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
341715 Skácel Jaroslav KON 4617 C 46 = 11:46:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 48 = 11:48:00 301248 Kuja Ivan KAR 5501 C 50 = 11:50:00 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 52 = 11:52:00 52538 Kolář Leopold VRB 5404 C 54 = 11:54:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 56 = 11:56:00 ......................... VAK C 58 = 11:58:00 52425 Poklop Lubomír LOL 5601 C 60 = 12:00:00 352328 Vojtášek Jan SBR 5301 C 62 = 12:02:00 51199 Krmášek Bohdan AOP 5301 C 64 = 12:04:00 52762 Novotný Stanisl ZLH 4800 C 66 = 12:06:00 52440 Jadviščok Ladislav UOL 5101 C 68 = 12:08:00 1400440 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 70 = 12:10:00 ......................... VAK C 72 = 12:12:00 52556 Strachota Jaroslav ASU 5600 C 74 = 12:14:00 52616 Komárek Jaromír KSU 4900 C 76 = 12:16:00 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 78 = 12:18:00 438025 Janošík Antonín UOL 5201 C 80 = 12:20:00 886293 Janů Zdeněk KSU 5749 C 82 = 12:22:00 2085582 Čípa Jiří CET 5002 C 84 = 12:24:00 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 86 = 12:26:00 ......................... VAK C 88 = 12:28:00

Kategorie H65

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   120 m, 15 kontrol           tištěno 29.04.2015   23:53

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 24 = 11:24:00 2020740 Horký Jan UOL 4600 C 26 = 11:26:00 52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 28 = 11:28:00 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 30 = 11:30:00 52467 Šubrt Zdeněk UOL 4201 C 32 = 11:32:00 52529 Čermák Miloslav STE 4101 C 34 = 11:34:00 352304 Ostřanský Josef SSU 4302 C 36 = 11:36:00 232456 Humalamaki Hannu FIN C 38 = 11:38:00 neregistro 64865 Mrkvica Miroslav ZLH 4600 C 40 = 11:40:00 51939 Klech Josef HOB 4701 C 42 = 11:42:00 352323 Gottfried Jan UOL 4602 C 44 = 11:44:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 46 = 11:46:00 ......................... VAK C 48 = 11:48:00

Kategorie HDR

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    40 m,  6 kontrol           tištěno 29.04.2015   23:53

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ? Bartášková Karolína ASU XXYY C 0 = 11:00:00 neregistro ? Grussová Karolína VRB 1050 C 0 = 11:00:00 ? Heča Michal UOL 0800 C 0 = 11:00:00 2078582 Hrubý Lukáš JPV 0404 C 0 = 11:00:00 ? Indreiová Tereza HOB 0551 C 0 = 11:00:00 49498 Králová Hedvika ODR 0850 C 0 = 11:00:00 206494 Kuja Adam KAR 1001 C 0 = 11:00:00 neregistro 206457 Kujová Vendula KAR 0550 C 0 = 11:00:00 neregistro 218973 Kundratová Eva JZL 0950 C 0 = 11:00:00 ? Kurečková Pavla HOB 7952 C 0 = 11:00:00 2075677 Matečný Matyáš JPV 0909 C 0 = 11:00:00 52561 Matoušková Johana SSU 0750 C 0 = 11:00:00 515147 Matyšek Stanislav PLU 7612 C 0 = 11:00:00 251023 Mrkvica Václav ZLH 0800 C 0 = 11:00:00 52482 Otrubová Karolína KON 0888 C 0 = 11:00:00 ? Polášek Filip KSU 0818 C 0 = 11:00:00 ? Reichlová Lucie KSU 0850 C 0 = 11:00:00 ? Reichlová Pavla KSU 0888 C 0 = 11:00:00 1400404 Rychlá Karolína KRN 0757 C 0 = 11:00:00 52617 Tomanková Alice KSU 0959 C 0 = 11:00:00 ? Tomčík Šimon VRB 0818 C 0 = 11:00:00 301578 Vavrdová Karolína PTI 0880 C 0 = 11:00:00 ? Zaoral Matyáš PLU 1200 C 0 = 11:00:00 neregistro

Kategorie P

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    75 m, 12 kontrol           tištěno 29.04.2015   23:53

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 20 = 11:20:00 ......................... VAK C 20 = 11:20:00 ......................... VAK C 20 = 11:20:00 ......................... VAK C 20 = 11:20:00 ......................... VAK C 20 = 11:20:00 ......................... VAK C 20 = 11:20:00 ......................... VAK C 20 = 11:20:00 ......................... VAK C 20 = 11:20:00 ......................... VAK C 20 = 11:20:00 ......................... VAK C 20 = 11:20:00 ......................... VAK C 20 = 11:20:00 ......................... VAK C 20 = 11:20:00 ......................... VAK C 20 = 11:20:00 2020738 Benešová Petra KON 7575 C 20 = 11:20:00 ? Dlabaja Pavel 82C 8500 C 20 = 11:20:00 neregistro ? Dlabaja Petr 82C 8800 C 20 = 11:20:00 neregistro ? Doubravová Blanka ASU 7499 C 20 = 11:20:00 443087 Heclová Jana KSU 7550 C 20 = 11:20:00 231950 Hendrych Vlastimil HOB 5601 C 20 = 11:20:00 301312 Hendrychová Pavla HOB 6251 C 20 = 11:20:00 439239 Honkyš Petr 25C 6100 C 20 = 11:20:00 neregistro 52485 Hubáček Pavel 7NC 9100 C 20 = 11:20:00 neregistro 361903 Jeřábková Zuzana UOL 9453 C 20 = 11:20:00 619094 Kavan Luboš SKM 6301 C 20 = 11:20:00 ? Kratschmerová Jitka VRB 6250 C 20 = 11:20:00 neregistro 301308 Krumpholcová Jarmila HOB 5655 C 20 = 11:20:00 232178 Krätschmerová Ivona VRB 9050 C 20 = 11:20:00 49479 Králová Ivana ODR 7450 C 20 = 11:20:00 515156 Kuja Ivo KAR 7701 C 20 = 11:20:00 301265 Kujová Vladimíra KAR 7950 C 20 = 11:20:00 neregistro 51954 Labudík Milan VRB 6202 C 20 = 11:20:00 4684 Ledabylová Alena HOB 5551 C 20 = 11:20:00 49399 Matěja Vojtěch ODR 0000 C 20 = 11:20:00 neregistro 443095 Ondráček Martin KSU 7222 C 20 = 11:20:00 2045209 Papoušková Radka JPV 5959 C 20 = 11:20:00 49364 Ratiborská Veronika JPV 8077 C 20 = 11:20:00 446436 Stryková Vlasta KSU 7667 C 20 = 11:20:00 51947 Tomeček Lubomír KAR 4701 C 20 = 11:20:00 410731 Vlachová Dita SBR 7750 C 20 = 11:20:00 neregistro 2060253 Vrtalová Gabriela UOL 7050 C 20 = 11:20:00 2060254 Zbořil Ctirad UOL 7200 C 20 = 11:20:00 331055 Šauman Petr ODR 6100 C 20 = 11:20:00 ? Šnajdr Jakub VRB 9000 C 20 = 11:20:00 neregistro 2083419 Šudřich Tomáš KON 0013 C 20 = 11:20:00

Kategorie T

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   135 m, 15 kontrol           tištěno 29.04.2015   23:53

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 682616 Kadlček Václav NNN 8901 C 2 = 11:02:00 neregistro ......................... VAK C 4 = 11:04:00 416077 Kavan Jiří SKM 9402 C 6 = 11:06:00