25C péčkaři

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 362) 439239 P 25C6100 Honkyš Petr 20.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 50.00 Kč

47C ASPV OA Šumperk

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 184) 2060274 H45 47C6100 Ženčák Jaroslav 26.00 80.00 Kč neregistro ( 185) 433098 D45 47C6050 Felklová Jarmila 28.00 80.00 Kč neregistro ( 186) 2032185 D45 47C6850 Ženčáková Marie 42.00 80.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 240.00 Kč

7NC 7NC

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 187) 52485 P 7NC9100 Hubáček Pavel 20.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 50.00 Kč

82C Neregistrovaný - Dlabaja

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 251) ? P 82C8800 Dlabaja Petr 20.00 50.00 Kč neregistro ( 255) ? P 82C8500 Dlabaja Pavel 20.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

AOP Přátelé orientačního běhu Opava

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 106) 887168 H45 AOP6301 Peřinka Jan 12.00 80.00 Kč ( 294) 436929 D12 AOP0452 Klechová Karolína 17.00 50.00 Kč ( 220) 53278 D21 AOP7951 Gallo Martina 43.00 80.00 Kč ( 377) 51199 H55 AOP5301 Krmášek Bohdan 64.00 80.00 Kč ( 253) 7200365 H21 AOP9501 Sklenář Martin 85.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 370.00 Kč

ASU Magnus Orienteering

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 350) ? HDR ASUXXYY Bartášková Karolína 0.00 50.00 Kč neregistro ( 335) 920686 H18 ASU9747 Kašpar Jakub 9.00 80.00 Kč ( 329) 52560 D45 ASU6099 Strachotová Eva 12.00 80.00 Kč ( 346) 301698 D10C ASU0599 Navrátilová Marie 12.00 50.00 Kč ( 336) 995859 H21 ASU9106 Hrobař Štěpán 13.00 80.00 Kč ( 340) 416715 H35 ASU7448 Bartášek Jiří 16.00 80.00 Kč ( 347) ? D10C ASU0699 Ondruchová Anna 16.00 50.00 Kč ( 358) 416509 H21 ASU8948 Thiemel Jiří 17.00 80.00 Kč ( 322) 406938 D12 ASU0499 Vorlová Eva 19.00 50.00 Kč ( 345) ? P ASU7499 Doubravová Blanka 20.00 50.00 Kč ( 348) ? D10C ASU0698 Pazderníková Zdeňka 20.00 50.00 Kč ( 342) 7203338 H35 ASU7449 Navrátil Martin 24.00 80.00 Kč ( 338) 920681 H21 ASU9243 Ostřanský Filip 25.00 80.00 Kč ( 327) 7203330 D21 ASU8756 Staňková Lucie 27.00 80.00 Kč ( 343) 51471 H35 ASU7101 Šneider Miroslav 34.00 80.00 Kč ( 330) 53003 DH10N ASU0749 Šneider Kvido 40.00 50.00 Kč ( 321) ? D12 ASU0397 Herynková Kateřina 45.00 50.00 Kč ( 354) 7203321 H21 ASU8304 Khýn Vítězslav 45.00 80.00 Kč ( 325) 515412 D21 ASU9271 Křečková Lenka 47.00 80.00 Kč ( 349) 920659 D16 ASU9998 Pazourová Tereza 49.00 80.00 Kč ( 326) 920693 D21 ASU9392 Mátlová Pavlína 53.00 80.00 Kč ( 331) ? H10C ASU0547 Greschner Adam 56.00 50.00 Kč ( 341) ? H35 ASU7848 Greschner Luboš 60.00 80.00 Kč ( 328) 7201755 D35 ASU7498 Šneiderová Lucie 61.00 80.00 Kč ( 332) 2080969 H10C ASU0548 Hohn Matěj 70.00 50.00 Kč ( 334) 53112 H12 ASU0448 Štoudek Martin 71.00 50.00 Kč ( 324) 920661 D18 ASU0097 Plhalová Šárka 73.00 80.00 Kč ( 344) 52556 H55 ASU5600 Strachota Jaroslav 74.00 80.00 Kč ( 333) 416716 H12 ASU0447 Bartášek Tomáš 77.00 50.00 Kč ( 337) 920666 H21 ASU8817 Navrátil Tomáš 79.00 80.00 Kč ( 323) 9132 D14 ASU0299 Greschnerová Tereza 81.00 50.00 Kč ( 351) 52579 D14 ASU0198 Šinclová Kateřina 85.00 50.00 Kč ( 339) 224905 H21 ASU9446 Šincl Jiří 89.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 2220.00 Kč

BBM BETA URSUS Orienteering

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 111) 553435 H35 BBM7101 Kunz Martin 14.00 80.00 Kč ( 110) 52346 D35 BBM7155 Kunzová Ivana 15.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 160.00 Kč

BFM SKOB Frýdek - Místek

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 88) 49455 H55 BFM5301 Zeman Ludvík 52.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

BOR OK Jiskra Nový Bor

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 49) 8516 H21 BOR7710 Klusáček Radim 67.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

BOV TJ Baník Ostrava OKD

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 83) 51370 H65 BOV4901 Dvořák Vlastimil 30.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 95) 52406 H45 CEL6426 Tomášek Jiří 20.00 80.00 Kč ( 96) 301562 H14 CEL0100 Tomášek Ondřej 37.00 50.00 Kč ( 104) 52409 H21 CEL7015 Hubáček Martin 77.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

CET TJ Loko Česká Třebová

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 356) 2085582 H55 CET5002 Čípa Jiří 84.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

DOB KOB Dobruška

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 383) 681856 D21 DOB7878 Černíková Barbora 35.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

EKP VŠTJ Ekonom Praha

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 274) 2045232 H21 EKP7414 Ondráček Radim 29.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

FIN

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 388) 232456 H65 FIN Humalamaki Hannu 38.00 80.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

HLV KČT - OB Holešov

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 87) 416088 H55 HLV4801 Peška Antonín 48.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

HOB SKOB Horní Benešov

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 116) ? HDR HOB0551 Indreiová Tereza 0.00 50.00 Kč ( 312) ? HDR HOB7952 Kurečková Pavla 0.00 50.00 Kč ( 114) 301308 P HOB5655 Krumpholcová Jarmila 20.00 50.00 Kč ( 115) 4684 P HOB5551 Ledabylová Alena 20.00 50.00 Kč ( 313) 301312 P HOB6251 Hendrychová Pavla 20.00 50.00 Kč ( 372) 231950 P HOB5601 Hendrych Vlastimil 20.00 50.00 Kč ( 311) 301304 D35 HOB7051 Hendrychová Marcela 21.00 80.00 Kč ( 113) 51939 H65 HOB4701 Klech Josef 42.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 460.00 Kč

HSU Horizont klub Šumperk

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 98) 52599 D55 HSU5050 Čadilová Alena 54.00 80.00 Kč ( 56) 52557 D55 HSU5350 Štáblová Jitka 62.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 160.00 Kč

JPV Oddíl OS SK Prostějov

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 41) 2078582 HDR JPV0404 Hrubý Lukáš 0.00 50.00 Kč ( 42) 2075677 HDR JPV0909 Matečný Matyáš 0.00 50.00 Kč ( 92) 52746 H14 JPV0123 Holusek Jiří 1.00 50.00 Kč ( 40) 2078581 D10C JPV0579 Hrubá Klára 4.00 50.00 Kč ( 103) 301569 H18 JPV9800 Hubáček Filip 7.00 80.00 Kč ( 39) 2045208 D10C JPV0567 Matečná Sofie 8.00 50.00 Kč ( 293) 52870 H21 JPV8917 Dudík Petr 11.00 80.00 Kč ( 363) 234582 H18 JPV9707 Honkyš Pavel 11.00 80.00 Kč ( 180) 52586 D45 JPV6773 Fajkusová Jitka 16.00 80.00 Kč ( 38) 2045209 P JPV5959 Papoušková Radka 20.00 50.00 Kč ( 105) 49364 P JPV8077 Ratiborská Veronika 20.00 50.00 Kč ( 278) 2075675 H14 JPV0202 Štorek David 23.00 50.00 Kč ( 44) 52498 H45 JPV6112 Jeřábek Luboš 28.00 80.00 Kč ( 281) 2075676 D45 JPV6556 Štorková Simona 34.00 80.00 Kč ( 181) 1602630 H21 JPV9509 Fajkus Radim 39.00 80.00 Kč ( 9) 9998666 H45 JPV6217 Chmelař Miroslav 50.00 80.00 Kč ( 280) 2075670 H10C JPV0505 Štorek Jan 52.00 50.00 Kč ( 277) 2075678 H45 JPV6505 Štorek Petr 56.00 80.00 Kč ( 389) 207821 H21 JPV Vavrečka Michal 63.00 80.00 Kč neregistro ( 364) 439233 H16 JPV9912 Honkyš Jan 64.00 80.00 Kč ( 292) 49888 D35 JPV6971 Soldánová Karin 65.00 80.00 Kč ( 273) 981837 H16 JPV9919 Němeček Kryštof 70.00 80.00 Kč ( 291) 1007537 D18 JPV9899 Soldánová Tereza 79.00 80.00 Kč ( 189) 52595 H21 JPV7927 Hodač Karel 81.00 80.00 Kč ( 355) 1007538 D18 JPV9898 Pilcová Sabina 87.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1730.00 Kč

JZL TJ Jižní svahy Zlín

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 263) 218973 HDR JZL0950 Kundratová Eva 0.00 50.00 Kč ( 260) 53360 D35 JZL7351 Kundratová Jana 17.00 80.00 Kč ( 262) 218974 DH10N JZL0700 Kundrata Vít 32.00 50.00 Kč ( 261) 53353 H14 JZL0201 Kundrata Jan 33.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 230.00 Kč

KAR SK Karlovice

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 203) 206457 HDR KAR0550 Kujová Vendula 0.00 50.00 Kč neregistro ( 209) 206494 HDR KAR1001 Kuja Adam 0.00 50.00 Kč neregistro ( 204) 51947 P KAR4701 Tomeček Lubomír 20.00 50.00 Kč ( 207) 301265 P KAR7950 Kujová Vladimíra 20.00 50.00 Kč neregistro ( 208) 515156 P KAR7701 Kuja Ivo 20.00 50.00 Kč ( 205) 301248 H55 KAR5501 Kuja Ivan 50.00 80.00 Kč ( 206) 301259 H35 KAR7601 Stibor Zbyněk 52.00 80.00 Kč ( 202) 51950 H55 KAR5001 Pospíšil Karel 78.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 490.00 Kč

KON KOB Konice

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 73) 52482 HDR KON0888 Otrubová Karolína 0.00 50.00 Kč ( 216) ? D10C KON Greplová Adéla 2.00 50.00 Kč neregistro ( 51) 52720 H35 KON6919 Huňka Karel 8.00 80.00 Kč ( 373) ? H21 KON9411 Semerád Jan 9.00 80.00 Kč ( 69) 2020738 P KON7575 Benešová Petra 20.00 50.00 Kč ( 374) 2083419 P KON0013 Šudřich Tomáš 20.00 50.00 Kč ( 376) 515485 D21 KON8277 Ebnerová Eva 21.00 80.00 Kč ( 269) 2067322 DH10N KON0777 Dvořáková Ema 28.00 50.00 Kč ( 188) 52420 D35 KON6285 Dittrichová Lenka 29.00 80.00 Kč ( 58) 2020743 D45 KON6969 Vlachová Olga 30.00 80.00 Kč ( 267) 8907 H21 KON7537 Dvořák Miloslav 31.00 80.00 Kč ( 290) 2083379 DH10N KON0050 Šudřichová Nela 36.00 50.00 Kč ( 182) 515153 D21 KON8787 Dittrichová Petra 39.00 80.00 Kč ( 112) 433100 H35 KON6111 Grepl Ladislav 42.00 80.00 Kč ( 8) 52417 D35 KON6389 Hlavová Miroslava 43.00 80.00 Kč ( 72) 995816 D21 KON7852 Otrubová Johana 45.00 80.00 Kč ( 50) 341715 H55 KON4617 Skácel Jaroslav 46.00 80.00 Kč ( 57) 361996 H45 KON6431 Vlach Josef 46.00 80.00 Kč ( 52) 52412 D55 KON5887 Smičková Eva 52.00 80.00 Kč ( 320) 8904 H45 KON5713 Komínek Jaroslav 54.00 80.00 Kč ( 359) 8898 D21 KON9572 Vlachová Eliška 55.00 80.00 Kč ( 308) 8903 D55 KON4589 Skoumalová Marie 56.00 80.00 Kč ( 289) 330675 H21 KON7219 Procházka Josef 57.00 80.00 Kč ( 268) 2067321 H10C KON0537 Dvořák Štěpán 66.00 50.00 Kč ( 217) 515427 D14 KON0272 Kličková Anna 67.00 50.00 Kč ( 218) 52722 D18 KON9898 Vlachová Kateřina 71.00 80.00 Kč ( 12) 52718 H12 KON0404 Beneš Jindřich 73.00 50.00 Kč ( 219) 49367 D18 KON9771 Müllerová Kristýna 77.00 80.00 Kč ( 10) 2020742 H16 KON9915 Beneš Miroslav 78.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 2050.00 Kč

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 361) 1400404 HDR KRN0757 Rychlá Karolína 0.00 50.00 Kč ( 434) 52641 H21 KRN8203 Kopec Tomáš 5.00 120.00 Kč ( 360) 886824 H21 KRN8505 Rychlý Pavel 27.00 80.00 Kč ( 404) 52533 D21 KRN8456 Kopcová Michaela 49.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 370.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 128) 52617 HDR KSU0959 Tomanková Alice 0.00 50.00 Kč ( 131) ? HDR KSU0888 Reichlová Pavla 0.00 50.00 Kč ( 132) ? HDR KSU0850 Reichlová Lucie 0.00 50.00 Kč ( 148) 53652 D10C KSU0656 Stryková Karolína 0.00 50.00 Kč ( 199) ? HDR KSU0818 Polášek Filip 0.00 50.00 Kč ( 167) 2058487 D12 KSU0393 Tesařová Tereza 7.00 50.00 Kč ( 144) 442855 D35 KSU7272 Krčová Martina 11.00 80.00 Kč ( 127) 2067332 H18 KSU9707 Knypl Jaroslav 13.00 80.00 Kč ( 161) 446428 D12 KSU0484 Skoumalová Petra 15.00 50.00 Kč ( 176) 53649 H14 KSU0111 Babišta Antonín 15.00 50.00 Kč ( 173) 2058486 H14 KSU0201 Hecl František 19.00 50.00 Kč ( 137) 446436 P KSU7667 Stryková Vlasta 20.00 50.00 Kč ( 140) 443087 P KSU7550 Heclová Jana 20.00 50.00 Kč ( 146) 443095 P KSU7222 Ondráček Martin 20.00 50.00 Kč ( 133) 515179 H21 KSU7945 Turczer Petr 23.00 80.00 Kč ( 134) 2067339 D35 KSU7793 Smolíková Kateřina 23.00 80.00 Kč ( 169) 446409 D12 KSU0353 Hegedüšová Viktorie 29.00 50.00 Kč ( 177) 2056308 H14 KSU0105 Šafář Martin 31.00 50.00 Kč ( 139) 2058462 D35 KSU7552 Tomanková Martina 33.00 80.00 Kč ( 158) 443076 D12 KSU0494 Šánová Julie 33.00 50.00 Kč ( 172) 51309 H14 KSU0202 Reichl Martin 35.00 50.00 Kč ( 147) 443106 D45 KSU6950 Pšenčíková Eva 36.00 80.00 Kč ( 163) 446447 D12 KSU0454 Heclová Marie 39.00 50.00 Kč ( 143) 420414 D35 KSU7373 Smrčková Věra 41.00 80.00 Kč ( 168) 53659 D12 KSU0363 Hlupá Petra 43.00 50.00 Kč ( 129) 2058482 H21 KSU9202 Jílek Jakub 47.00 80.00 Kč ( 156) 446425 D16 KSU0050 Pšenčíková Adéla 47.00 80.00 Kč ( 162) 446430 D12 KSU0464 Knyplová Tereza 49.00 50.00 Kč ( 149) 2073736 H10C KSU0616 Šána Robert 50.00 50.00 Kč ( 130) 886292 H21 KSU9045 Janů Zdeněk 51.00 80.00 Kč ( 164) 446448 H12 KSU0404 Pavelka Ondřej 51.00 50.00 Kč ( 155) 52566 H10C KSU0500 Šimek Adam 54.00 50.00 Kč ( 198) 446410 H35 KSU7337 Patterman Pavel 54.00 80.00 Kč ( 165) 446419 H12 KSU0402 Polášek Vít 55.00 50.00 Kč ( 145) 52541 H35 KSU7227 Šimek Martin 58.00 80.00 Kč ( 154) 49316 H10C KSU0502 Tomanek Lukáš 58.00 50.00 Kč ( 142) 52258 D35 KSU7383 Mlčková Jana 59.00 80.00 Kč ( 178) 2058483 D20 KSU9559 Habigerová Radka 59.00 80.00 Kč ( 171) 2053547 H12 KSU0306 Stryk Štěpán 61.00 50.00 Kč ( 141) 2067333 H35 KSU7401 Smrček Petr 62.00 80.00 Kč ( 150) 446437 H10C KSU0606 Štábl Patrik 62.00 50.00 Kč ( 135) 49418 D35 KSU7787 Štáblová Michaela 63.00 80.00 Kč ( 123) 2056285 H16 KSU9908 Jílek Ondřej 66.00 80.00 Kč ( 170) 442865 H12 KSU0333 Patterman Prokop 67.00 50.00 Kč ( 138) 886296 H35 KSU7601 Hecl Miloš 68.00 80.00 Kč ( 151) 53670 H10C KSU0600 Ondráček Viktor 68.00 50.00 Kč ( 136) 443099 D35 KSU7676 Ondráčková Adéla 69.00 80.00 Kč ( 174) 2067338 D14 KSU0197 Hajduková Jana 71.00 50.00 Kč ( 122) 2056305 H16 KSU9933 Ondráček Radek 72.00 80.00 Kč ( 153) 2073734 H10C KSU0515 Opravil Vojtěch 72.00 50.00 Kč ( 126) 897348 D18 KSU9799 Smrčková Dominika 75.00 80.00 Kč ( 157) 2056281 H16 KSU0005 Matoušek Matěj 76.00 80.00 Kč ( 159) 52616 H55 KSU4900 Komárek Jaromír 76.00 80.00 Kč ( 166) 2058480 H12 KSU0401 Štábl Adam 81.00 50.00 Kč ( 152) 886293 H55 KSU5749 Janů Zdeněk 82.00 80.00 Kč ( 175) 229473 H16 KSU0013 Šafář Vojtěch 82.00 80.00 Kč ( 125) 2053582 D18 KSU9888 Habigerová Jana 85.00 80.00 Kč ( 124) 2067337 H16 KSU9900 Gedeon Dominik 88.00 80.00 Kč ( 160) 2067336 H16 KSU0049 Grulich Ondřej 92.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 3790.00 Kč

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 102) 51609 H21 LCE7708 Zicha Jiří 65.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

LOL OK Olomouc

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 266) 52425 H55 LOL5601 Poklop Lubomír 60.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

NNN Neregistrovaní

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 378) 682616 T NNN8901 Kadlček Václav 2.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 50.00 Kč

ODR SKOB Odry

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 285) 49498 HDR ODR0850 Králová Hedvika 0.00 50.00 Kč ( 90) 331055 P ODR6100 Šauman Petr 20.00 50.00 Kč ( 282) 49399 P ODR0000 Matěja Vojtěch 20.00 50.00 Kč neregistro ( 286) 49479 P ODR7450 Králová Ivana 20.00 50.00 Kč ( 89) 52756 H35 ODR7101 Rigó Marek 22.00 80.00 Kč ( 284) 49334 H12 ODR0400 Král Jiří 57.00 50.00 Kč ( 283) 49357 H12 ODR0300 Matěja Jan 85.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

PLU TJ Sokol Plumlov

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 194) ? HDR PLU1200 Zaoral Matyáš 0.00 50.00 Kč neregistro ( 222) 515147 HDR PLU7612 Matyšek Stanislav 0.00 50.00 Kč ( 193) 2019215 D12 PLU0577 Otrubová Anna 5.00 50.00 Kč ( 76) 2061817 D12 PLU0351 Černochová Michaela 11.00 50.00 Kč ( 271) 1400409 D12 PLU0350 Němečková Kateřina 23.00 50.00 Kč ( 257) ? D12 PLU0353 Staňková Monika 31.00 50.00 Kč ( 79) ? DH10N PLU0650 Nováková Anežka 34.00 50.00 Kč ( 259) ? D12 PLU0452 Janečková Adéla 35.00 50.00 Kč ( 256) ? H14 PLU0100 Halabrín Petr 41.00 50.00 Kč ( 270) 995892 H21 PLU7417 Otruba Marek 41.00 80.00 Kč ( 272) 2035158 D35 PLU7777 Němečková Věra 57.00 80.00 Kč ( 221) 52490 H21 PLU8007 Matyšek Radoslav 59.00 80.00 Kč ( 258) 682687 H10C PLU0600 Soldán Robin 60.00 50.00 Kč ( 77) 2061810 H12 PLU0500 Černoch Martin 75.00 50.00 Kč ( 75) 2087634 H12 PLU0300 Novák Rostislav 83.00 50.00 Kč ( 74) 2035148 H21 PLU7917 Otruba Karel 87.00 80.00 Kč ( 78) 2051506 H12 PLU0501 Otruba František 93.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 970.00 Kč

PTI Sportovní klub Ptení

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 365) 301578 HDR PTI0880 Vavrdová Karolína 0.00 50.00 Kč ( 200) 8843 D21 PTI8485 Zavadilová Simona 29.00 80.00 Kč ( 288) 8849 D21 PTI9474 Vítková Lucie 33.00 80.00 Kč ( 287) 8828 H45 PTI6622 Vítek Zbyněk 44.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 290.00 Kč

SBR SKOB Bruntál

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 120) 7856 H45 SBR6003 Czasch Petr 16.00 80.00 Kč ( 63) 410731 P SBR7750 Vlachová Dita 20.00 50.00 Kč neregistro ( 101) 51915 D45 SBR6150 Czaschová Irena 22.00 80.00 Kč ( 61) 51904 H65 SBR4701 Blažek Václav 46.00 80.00 Kč ( 62) 7200586 H45 SBR6601 Sklenář Josef 48.00 80.00 Kč ( 55) 51873 H45 SBR6302 Řeháček Petr 52.00 80.00 Kč ( 99) 51913 H45 SBR5501 Vodička Luděk 60.00 80.00 Kč ( 100) 352328 H55 SBR5301 Vojtášek Jan 62.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 610.00 Kč

SKM KOB Směr Kroměříž

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 306) 2045216 H21 SKM9601 Dvorský Petr 3.00 80.00 Kč ( 380) 416077 T SKM9402 Kavan Jiří 6.00 50.00 Kč ( 319) 619094 P SKM6301 Kavan Luboš 20.00 50.00 Kč ( 307) 53824 H21 SKM9401 Dvorský Vojtěch 33.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 260.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 25) 52561 HDR SSU0750 Matoušková Johana 0.00 50.00 Kč ( 30) 224901 D45 SSU6591 Ostřanská Iveta 10.00 80.00 Kč ( 197) 1407427 H14 SSU0202 Seidenglanz Jáchym 11.00 50.00 Kč ( 275) 420422 H45 SSU6700 Zatloukal Tomáš 18.00 80.00 Kč ( 183) 52578 H21 SSU7847 Krtička Luděk 19.00 80.00 Kč ( 196) 6710 DH10N SSU0650 Seidenglanzová Johana 20.00 50.00 Kč ( 279) 2027210 D45 SSU7050 Zatloukalová Eva 24.00 80.00 Kč neregistro ( 97) ? D12 SSU0350 Hojgrová Tereza 25.00 50.00 Kč ( 94) 52573 H35 SSU7341 Sita Vratislav 28.00 80.00 Kč ( 352) 1007536 H21 SSU8802 Poklop Martin 35.00 80.00 Kč ( 29) 352304 H65 SSU4302 Ostřanský Josef 36.00 80.00 Kč ( 26) 2025356 H35 SSU7504 Matoušek Jiří 38.00 80.00 Kč ( 195) 2067988 H35 SSU7401 Seidenglanz Marek 50.00 80.00 Kč ( 31) 8041 H35 SSU7400 Cveček Martin 56.00 80.00 Kč ( 48) 2032188 D20 SSU9666 Machusová Karolína 63.00 80.00 Kč ( 91) 51508 H35 SSU6301 Valenta Jiří 66.00 80.00 Kč ( 24) 2025355 D35 SSU7951 Matoušková Jana 67.00 80.00 Kč ( 381) 500662 H21 SSU9000 Hewelt Maciej 71.00 120.00 Kč ( 276) 224900 D14 SSU0158 Zatloukalová Hana 75.00 50.00 Kč ( 86) 52549 H16 SSU0000 Kaprál Jan 90.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1490.00 Kč

STE SK SKI-OB Šternberk

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 238) 2027241 H14 STE0101 Neumann David 3.00 50.00 Kč ( 241) 2032171 H18 STE0007 Bořánek Michal 3.00 80.00 Kč ( 225) 2035719 D10C STE0550 Neumannová Kristýna 6.00 50.00 Kč ( 229) 52480 D35 STE7454 Urbanová Edita 7.00 80.00 Kč ( 237) 2032192 H14 STE0202 Lukašák Šimon 7.00 50.00 Kč ( 250) 8276 H45 STE5902 Neumann Jaroslav 8.00 80.00 Kč ( 248) 2075602 H35 STE7200 Silnoušek Jiří 12.00 80.00 Kč ( 240) 2032142 H14 STE0207 Svoboda Radek 17.00 50.00 Kč ( 249) 2027234 H35 STE7100 Smolka Martin 18.00 80.00 Kč ( 232) 1007548 D21 STE7054 Skyvová Kristýna 23.00 80.00 Kč ( 236) 2027240 H14 STE0200 Hájek Tomáš 25.00 50.00 Kč ( 353) 2073721 H14 STE0208 Doležal Matyáš 29.00 50.00 Kč ( 247) 52506 H35 STE6307 Hepnar Luboš 30.00 80.00 Kč ( 230) 52514 D45 STE6751 Neumannová Kamila 32.00 80.00 Kč ( 387) 52529 H65 STE4101 Čermák Miloslav 34.00 80.00 Kč ( 226) 2035723 D12 STE0450 Lukašáková Sára 37.00 50.00 Kč ( 228) 52502 D35 STE7251 Janků Renata 37.00 80.00 Kč ( 233) 52535 D21 STE7352 Zbraňková Magda 37.00 80.00 Kč ( 244) 52516 H21 STE7505 Pudel Jarda 37.00 80.00 Kč ( 239) 2027218 H14 STE0204 Světnický František 39.00 50.00 Kč ( 234) 426369 DH10N STE0800 Světnický Antonín 48.00 50.00 Kč ( 385) 1401181 H21 STE5809 Václavek Tomáš 49.00 80.00 Kč ( 245) 1007547 H21 STE6501 Skyva Petr 55.00 80.00 Kč ( 386) 52517 H55 STE4801 Sklenář Antonín 56.00 80.00 Kč ( 231) 2027230 D14 STE0250 Smolková Sabina 57.00 50.00 Kč ( 243) 2073657 H21 STE7102 Janků Marek 61.00 80.00 Kč ( 227) 2035722 D14 STE0252 Marková Ema 63.00 50.00 Kč ( 246) 7200324 H21 STE7401 Tomanek Daniel 69.00 80.00 Kč ( 242) 52503 H21 STE7607 Fendrych Michal 73.00 80.00 Kč ( 43) 7203461 D14 STE0152 Skoupá Vendula 83.00 50.00 Kč ( 235) 2035728 H12 STE0404 Janků Martin 91.00 50.00 Kč ( 252) 2027236 H12 STE0300 Cupal Petr 95.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 2140.00 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 109) 410324 D45 TBM6363 Jašková Monika 18.00 80.00 Kč ( 108) 232747 H45 TBM6201 Jašek Milan 58.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 160.00 Kč

TZL SKOB Zlín

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 382) 515174 H21 TZL8131 Smola Michal 7.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

UOL SK UP Olomouc

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 371) ? HDR UOL0800 Heča Michal 0.00 50.00 Kč ( 18) 2020728 D12 UOL0450 Smékalová Viktorie 3.00 50.00 Kč ( 390) 2069081 H18 UOL9801 Chaloupka Josef 5.00 120.00 Kč ( 223) 436448 H35 UOL7000 Hálek Jan 10.00 80.00 Kč ( 37) 52729 H14 UOL0104 Šimek Štěpán 13.00 50.00 Kč ( 117) 361997 D45 UOL6954 Jeřábková Jana 14.00 80.00 Kč ( 118) 361946 H45 UOL6702 Jeřábek Petr 14.00 80.00 Kč ( 53) 301263 D10C UOL0650 Kopecká Nela 18.00 50.00 Kč ( 65) 2060254 P UOL7200 Zbořil Ctirad 20.00 50.00 Kč ( 66) 2060253 P UOL7050 Vrtalová Gabriela 20.00 50.00 Kč ( 119) 361903 P UOL9453 Jeřábková Zuzana 20.00 50.00 Kč ( 32) 52478 H45 UOL6501 Pernica Jiří 22.00 80.00 Kč ( 264) 52451 D35 UOL6451 Poklopová Ivana 25.00 80.00 Kč ( 71) 2020740 H65 UOL4600 Horký Jan 26.00 80.00 Kč ( 370) ? D12 UOL0455 Hečová Veronika 27.00 50.00 Kč ( 265) 52467 H65 UOL4201 Šubrt Zdeněk 32.00 80.00 Kč ( 366) 2087712 H45 UOL6600 Raclavský Vladislav 32.00 80.00 Kč ( 14) 515079 H45 UOL7005 Kotrle Miroslav 36.00 80.00 Kč ( 36) 52733 H35 UOL6503 Šimek Roman 36.00 80.00 Kč ( 13) 352324 D45 UOL6953 Kotrlová Gita 38.00 80.00 Kč ( 34) 1398997 D12 UOL0452 Binarová Adéla 41.00 50.00 Kč ( 310) 682350 D21 UOL7051 Horčičková Eva 41.00 80.00 Kč ( 11) 2044889 H21 UOL7800 Kopecký David 43.00 80.00 Kč ( 70) 2020741 H35 UOL7100 Horký Jan 44.00 80.00 Kč ( 107) 352323 H65 UOL4602 Gottfried Jan 44.00 80.00 Kč ( 19) 2020729 D12 UOL0451 Smékalová Karolína 47.00 50.00 Kč ( 215) 2075671 H35 UOL7700 Jadviščok Ladislav 48.00 80.00 Kč ( 54) 2049535 D35 UOL7750 Kopecká Jitka 49.00 80.00 Kč ( 179) 52445 D55 UOL5651 Künstlerová Milada 50.00 80.00 Kč ( 35) 2049585 D21 UOL7751 Binarová Jitka 51.00 80.00 Kč ( 357) 2035727 D16 UOL0050 Konečná Adéla 53.00 80.00 Kč ( 17) 2045207 D35 UOL7850 Smékalová Jana 55.00 80.00 Kč ( 369) ? D14 UOL0252 Raclavská Lenka 61.00 50.00 Kč ( 15) 52448 H45 UOL5301 Navrátil Antonín 62.00 80.00 Kč ( 16) 886282 H35 UOL7503 Smékal David 64.00 80.00 Kč ( 367) ? D14 UOL0253 Raclavská Vlaďka 65.00 50.00 Kč ( 375) 2059758 D55 UOL5858 Janošíková Jaroslava 66.00 80.00 Kč ( 214) 52440 H55 UOL5101 Jadviščok Ladislav 68.00 80.00 Kč ( 368) ? D14 UOL0251 Raclavská Zuzana 69.00 50.00 Kč ( 224) 428247 D14 UOL0156 Hálková Eliška 77.00 50.00 Kč ( 309) 438025 H55 UOL5201 Janošík Antonín 80.00 80.00 Kč ( 33) 681853 H21 UOL7500 Binar Robert 83.00 80.00 Kč ( 93) ? H12 UOL0400 Náhončík Jakub 89.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 3030.00 Kč

VBM VSK Mendelu Brno

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 80) 53223 D21 VBM6555 Jemelíková Lada 31.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

VPM KOS Slavia VŠ Plzeň

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 67) 2035169 D12 VPM0452 Staňková Radka 13.00 50.00 Kč ( 68) 888641 D35 VPM6951 Staňková Marcela 53.00 80.00 Kč ( 64) 2035165 D14 VPM0153 Staňková Markéta 59.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 300) ? HDR VRB0818 Tomčík Šimon 0.00 50.00 Kč ( 301) ? HDR VRB1050 Grussová Karolína 0.00 50.00 Kč ( 298) ? D10C VRB0555 Tomčíková Eliška 14.00 50.00 Kč ( 303) 232178 P VRB9050 Krätschmerová Ivona 20.00 50.00 Kč ( 304) ? P VRB6250 Kratschmerová Jitka 20.00 50.00 Kč neregistro ( 305) ? P VRB9000 Šnajdr Jakub 20.00 50.00 Kč neregistro ( 317) 51954 P VRB6202 Labudík Milan 20.00 50.00 Kč ( 299) ? DH10N VRB0660 Tomášková Eliška 24.00 50.00 Kč ( 315) 232194 DH10N VRB0505 Slavík Ondřej 30.00 50.00 Kč ( 318) 436921 D35 VRB7777 Svačinková Jitka 35.00 80.00 Kč ( 316) 436923 H45 VRB6808 Slavík Tomáš 38.00 80.00 Kč ( 297) ? DH10N VRB0777 Malá Karolína 44.00 50.00 Kč ( 314) 2067389 D35 VRB7373 Slavíková Lenka 45.00 80.00 Kč ( 302) 52538 H55 VRB5404 Kolář Leopold 54.00 80.00 Kč ( 296) ? H12 VRB0305 Gruss Zdeněk 59.00 50.00 Kč ( 295) ? H12 VRB0414 Malý Tomáš 79.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 920.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 254) 703370 D21 ZBM7951 Gebauerová Jana 25.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 46) 251023 HDR ZLH0800 Mrkvica Václav 0.00 50.00 Kč ( 27) 52658 D45 ZLH5950 Pavlíková Hana 8.00 80.00 Kč ( 47) 247250 D35 ZLH7851 Mrkvicová Radka 9.00 80.00 Kč ( 84) 352319 D35 ZLH7451 Siatková Silvie 13.00 80.00 Kč ( 45) 7758623 H35 ZLH7800 Mrkvica Petr 20.00 80.00 Kč ( 384) ? H45 ZLH5900 Zachař Zdeněk 24.00 120.00 Kč neregistro ( 1) 7001234 H35 ZLH7001 Novotný Tomáš 26.00 80.00 Kč ( 213) ? H14 ZLH0101 Hastík Jakub 27.00 50.00 Kč ( 6) 361929 D45 ZLH7050 Novotná Jitka 40.00 80.00 Kč ( 192) ? H45 ZLH6700 Hastík Jiří 40.00 80.00 Kč ( 210) 64865 H65 ZLH4600 Mrkvica Miroslav 40.00 80.00 Kč ( 2) 331514 D16 ZLH0051 Novotná Tereza 45.00 80.00 Kč ( 5) 52763 D55 ZLH4850 Novotná Ludmila 58.00 80.00 Kč ( 211) 52782 D55 ZLH4950 Mrkvicová Ludmila 64.00 80.00 Kč ( 3) 2020722 H12 ZLH0301 Novotný Erik 65.00 50.00 Kč ( 4) 52762 H55 ZLH4800 Novotný Stanisl 66.00 80.00 Kč ( 85) 428256 H16 ZLH0000 Siatka Václav 74.00 80.00 Kč ( 379) 2073675 H21 ZLH9301 Kvapil Ladislav 75.00 120.00 Kč ( 7) 331363 D18 ZLH9851 Novotná Klára 83.00 80.00 Kč ( 212) ? H16 ZLH0001 Hudáček David 84.00 80.00 Kč ( 81) 352318 H55 ZLH4801 Babák Jiří 86.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1670.00 Kč

ZPV KOB ZPV Prostějov

02.05.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 191) 52596 H45 ZPV6425 Dokoupil Vojtěch 10.00 80.00 Kč ( 20) 428201 D21 ZPV6970 Karásková Marcela 19.00 80.00 Kč ( 28) 52427 D35 ZPV6553 Jirková Renata 19.00 80.00 Kč ( 59) 52582 D35 ZPV7076 Křečková Petra 27.00 80.00 Kč ( 121) 52869 H65 ZPV4012 Kroupa Jaroslav 28.00 80.00 Kč ( 201) 231248 H45 ZPV5706 Jaroš Vojtěch 30.00 80.00 Kč ( 23) 2070849 H35 ZPV7301 Karásek Martin 32.00 80.00 Kč ( 190) 52654 D35 ZPV6666 Jarošová Petra 39.00 80.00 Kč ( 60) 2073659 D16 ZPV9999 Křečková Jana 51.00 80.00 Kč ( 21) 2070842 H16 ZPV0001 Karásek Adam 68.00 80.00 Kč ( 22) 206390 H12 ZPV0300 Hošťálek Ondřej 69.00 50.00 Kč ( 82) 1400440 H55 ZPV5100 Pilc Oldřich 70.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 930.00 Kč